Co je thajská masáž?

Pokud se ptáte, co je thajská masáž, a kdy je nejvhodnější doba ji vyzkoušet, jste na správné adrese! Thajské masáže jsou přesně to pravé pro vás, pokud se cítíte se celkově unavení, trápí vás trvalé i náhlé bolesti zad, hlavy a dalších částí vašeho těla. Pokud nemáte čas na relaxaci, nebo se i přes všechnu snahu necítíte dostatečně odpočatí a připraveni na práci. Pokud váš zdravotní stav odpovídá jednomu z předcházejících popisů, nebo jste pouze zvědaví, čtěte dál a dozvíte se, co je thajská masáž a jak příznivé jsou její účinky.

Co je thajská masáž?

Poznejte thajskou masáž

Thajská masáž je umění léčebné terapie s dlouholetou tradicí. Thajská masáž v sobě kloubí jedinečný systém technik, říká se jí také "aplikovaná hatha jóga" nebo populárním názvem "jóga pro líné". Thajská masáž v tradičním stylu spočívá nejen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Základními technikami thajské masáže, této unikátní relaxační práce s tělem, jsou akupresura a jóga.

Příznivé účinky thajské masáže

Díky thajské masáži se začne lepšit i vaše celkové fyzické i psychické zdraví. Stimulací a akupresurou tlakových bodů se posiluje činnost vnitřních orgánů, čímž se zvýší i vaše obranyschopnost a celková odolnost. Po thajské masáži se dostaví úžasný pocit rehabilitace a regenerace organismu. Řekněte navždy sbohem nepříjemné bolesti zad a svalstva, stresu a psychosomatickým onemocněním.

Kontaktní formulář thajské masáže

Otevření energetických drah v těle

Co je thajská masáž a jaké má účinky se dozvíte, když si u nás Thajské masáže na vlastní kůži vyzkoušíte. Nesporná výhoda thajské masáže spočívá v celkovém provedení terapie. Otevřením a pročištěním energetických drah a center v těle se dosáhne toho, že pohyb dříve pro nás problematický se náhle stane velice snadno proveditelným.

Průběh thajské masáže

Profesionální masérky, které přesně ví, co je thajská masáž, při ní používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla, kterými vyvíjí tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Dojde tak k odblokování energie a ve vašem těle a duši se rozlije příjemný pocit harmonie a uklidnění. Thajská masáž probíhá na masážním lehátku, které je speciálně vyrobené k tomuto účelu.

Objednat dárkový poukaz

Co se děje s tělem během thajské masáže?

  • akupresura -  působení síly na tlakové body
  • uvolnění svalstva
  • odstranění bolesti z kloubů
  • protažení šlach
  • reflexní masáž nohou a chodidel
  • protahování páteře
  • a samozřejmě relaxace mysli, uvolnění ducha, odpočinek, harmonie...

Jen u nás se dozvíte, co je to thajská masáž!

Přijďte si k nám vychutnat slastný pocit odpočinku, načerpejte u nás blahodárnou energii. Náš masážní salón má příjemné, stylové thajské prostředí. Uvolněte své tělo a mysl za doprovodu uklidňující hudby v kombinaci s příjemnou vůni aroma olejů. Co to je thajská masáž? Je to jedinečný zážitek  s nádechem exotiky.

Thajské masáže Praha jsou pro vás tou správnou volbou.

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články