Thajská masáž nohou

Víte, které masáži se právem říká „protiúnavová“? Chtěli byste takovou masáž vyzkoušet? Přijďte k nám a zažijte skvělé thajské masáže nohou! Thajská masáž nohou má uvolňující účinek, působí příznivě na psychiku a odbourává stres. Zapomeňte na chvíli na práci,  uvolněte se v příjemném křesle a prožijte u nás absolutní relaxaci. 

Thajská masáž nohou od skutečných profesionálů

V dnešní době je thajská masáž nohou oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních chorob, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu. Připadají vám vaše nohy těžké? Thajská masáž nohou je ideální pro odstranění pocitů těžkosti a únavy nohou. Thajské masáže nohou a chodidel vám u nás provedou vysoce zkušené odbornice vyškolené v tradičních thajských školách. 

Objednat dárkový poukaz

Účinky thajské masáže nohou:

 • povzbuzení činnosti orgánů dýchací soustavy
 • zlepšení funkcí trávicí soustavy
 • podpora výměny tekutin a správného fungování vylučovací soustavy
 • zlepšení krevního oběhu
 • rozpohybování lymfy v těle
 • dlouhotrvající pocit uvolnění
 • pocit lehkosti nohou
 • odstranění únavy a bolesti nohou
 • úleva od křečových žil
 • příznivé účinky i při bolestech hlavy
 • fyzická a duševní pohoda

Charakteristika thajské masáže nohou

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů, které odpovídají jednotlivým lidským orgánům. Thajská masáž nohou je spojena s masáží svalů lýtek a vmasírováním přírodního masážního oleje do chodidel. Tím ale thajská masáž nohou nekončí. Naše thajské masáže nohou vám přináší i protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. 

Princip thajské masáže nohou:

Ve firmě Thajské masáže pracujeme na energetických drahách nejen chodidel, ale nohou celkově, až ke kolenům. Thajská masáž nohou je kombinací uvolňujících technik, akupresury, protahování, uvolňování napětí v kotníku a prstech a uvolnění ztuhlých lýtkových svalů.

Kontaktní formulář thajské masáže

Thajská masáž nohou – síla léčebných doteků

S pomocí speciálních dřevěných nástrojů vám provedeme hlubokou stimulaci akupresurních bodů na nohou, které odpovídají vnitřním orgánům vašeho těla. Doteky během thajských masáží nohou jsou cílené a není v nich používána hrubá síla. Po skončení masáží nohou se budete cítit uvolnění a zbavení stresu. Thajské masáže Praha opustíte v dobré náladě a s pocitem lehkých nohou.

Thajská masáž nohou s použitím aromatických olejů

Zaujalo vás představa uvolnění, které přináší thajská masáž nohou? Vyzkoušejte ve firmě Thajské masáže i esenciální oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu. Všechny oleje jsou stoprocentní, vysoce kvalitní aroma oleje. Jejich aplikace umocní váš pocit uvolnění a harmonie při masáži.

Masáže nohou a chodidel – jedině ve firmě Thajské masáže

Neváhejte a vyzkoušejte u nás nejen thajské masáže nohou. Naši pracovníci dokonale ovládají techniku thajských masáží. Nepotřebujete k tomu nic víc, než volné kalhoty, které se dají vyhrnout ke kolenu. Thajská masáž nohou vám zabere půlhodinu, maximálně hodinu. Ale pocity lehkosti, harmonie a uvolnění, které vám přinese, jsou naprosto jedinečné, k nezaplacení.

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články