Masáž lávovými kameny

Chcete vyzkoušet netypický nový druh masáží? Lákají vás vulkanické kameny? Nechte své tělo uvolnit pod teplem masáže lávovými kameny v Thajských masážích.

Načerpejte energii z masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny podporuje a stimuluje efektivně váš krevní oběh a dodá vašemu tělu více energie. Lávové kameny využívané k této masáži výborně udržují teplo a uvolňují aniony kovů, které urychlují regeneraci tkání.

Masáž lávovými kameny detoxikuje vaše tělo

Kombinace masáže s přikládáním lávových kamenů je speciální masérskou technikou pro zbavení stresu, očistě a dobré mysli. Únava vašeho těla okamžitě opadne při masáži lávovými kameny. Nechte své tělo hýčkat našimi vyškolenými maséry.

Kontaktní formulář thajské masáže

Harmonizace těla s masáží lávovými kameny

Nahřáté oblázky, vůně éterických olejů při masáži lávovými kameny dodá vašemu tělu a vaší mysli blahodárný maximální relax. Silná energie vycházející z masáže lávovými kameny uvolní celý váš organismus. Navštivte pobočky thajské masáže Praha.

Speciální masáž lávovými kameny

Tato masáž není vhodná pro nemocné a těhotné zákazníky. Lávové kameny dodají vašemu tělu ztracenou kondici a do hloubky uvolní váš organismus. Vyzkoušejte tuto speciální terapii těla v podobě masáže lávovými kameny v Thajských masážích.

Objednat dárkový poukaz

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články