Rybičky Garra Rufa

Pokud toužíte po oddychu a relaxaci, pak vám mimo thajské masáže, nabízíme také zcela nový a unikátní relaxační program - rybičky Garra Rufa, který jsme pro vás připravili na naší pobočce na Václavském náměstí v Praze.

Souznění s přírodou s Garra Rufa

Pravý význam pochází z indického jazyka a jde o pochopení vztahu existence a spolužití člověka se zvířaty obývající planetu Zemi. Jedná se o základní princip pro pozitivní soulad duševní, psychické i tělesné rovnováhy v rámci souznění člověka s přírodou.

Objednat dárkový poukaz

Rybičky Garra Rufa a jejich účinky

Rybičky Garra Rufa jsou vhodné i pro alergiky, kterým nemůže být dopřán běžný styk s ostatními zvířaty. Malý "regenerační pracovníci" jsou prostředkem pro přírodní a velmi účinnou formu terapie a pomáhají léčit kožní onemocnění. Také se vám velmi dobře postarají o bradavice, akné či lupénku.

Akce GARRA RUFA

Nyní za cenu již od 299,- Kč /osobu (minimální počet osob pro využití akce jsou 2 osoby) - v době od 10 - 14 hod (Po-Pá). Přijďte se svým přitelem či známou na výbornou relaxaci Rybky Garra Rufa do našeho salonu.

Pro informace o cenách Garra rufa mrkněte do sekce Ceník.

Dárkové poukazy pro rybičky a thajské masáže jako vhodný dárek!

Kontaktní formulář thajské masáže

Nejsou rybičky jako rybičky

Už jste zkoušeli si pohladit např. akvarijní rybičky? Že to moc nelze? Tak s tímto u rybiček Garra Rufa není problém! Rybky Garra Rufa jsou velice přátelské a zvyklé na kontakt s lidmi. Proto mohou být takovým pomocníkem jako moderní alternativní metoda pro uzdravení psychického a fyzického Já.

Navštivte náš salon na Václavském náměstí v Praze!

 

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články