Masáže video

Trápí vás nějaké fyzické či psychické bolesti a rozhodli jste se jich zbavit prostřednictvím naší thajské masáže? Zajímá vás, jak taková masáž probíhá? Chtěli byste se před vyzkoušením přesvědčit, že thajská masáž je to pravé pro vás? Podívejte se na naše masáže video.

Co můžete vidět v našem klipu masáže video?

Masáže video – u nás se ocitnete v pravém thajském ráji

Pokud zavítáte do našeho masážního salónu, ocitnete se v příjemném, stylovém thajském prostředí. Originální duch místa je tvořen meditativní thajskou hudbou, která se mísí v uklidňující vůní aromatických olejů. Naše zkušené masérky dokonale ovládající starobylé umění thajských masáží a svýma šikovnýma rukama vás zbaví jakéhokoliv trápení. Nechte se hýčkat a sledujte dál naše masáže video.

Masáže video vám představuje královskou masáž

Podívejte se, jak příjemná může být naše pravá thajská královská masáž! V podstatě se jedná o olejovou masáž s použitím speciálních léčivých bylin, jejichž blahodárné účinky vám proniknou do duše. Thajská královská masáž zad, ramen, šíje a beder vyléčí vaše ztuhlé a napjaté svaly, pomůže vám rozproudit po celém těle životodárnou energii.

Masáže video vám představuje olejovou masáž!

Masáže video vám názorně ukazuje, jak probíhá taková olejová aroma-terapie zahrnující ošetření celého těla od vlasů až po prsty u nohou vonnými oleji. Používáme rostlinné oleje (např. slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.) s přidanými vonnými esencemi. 

Odpočiňte si při naší masáži

Oleje vám můžeme namíchat těsně před masáží přesně podle vaší nálady, potřeby a požadovaného účinku. Vidíte, jak šikovné dlaně našich masérek rozlévají po celém těle i duši klientky pocit harmonie a odpočinutí? Vaše tělo a mysl uvedeme našimi masážemi do stavu rovnováhy a harmonie.

Objednat dárkový poukaz

Masáže video ukazuje průběh klasické thajské masáže

Masáže thajské jsou metodou práce s tělem, která propojuje prvky akupresury a jógy. Thajská masáž je podstatnou součástí tradiční thajské medicíny. Naše masérky s vámi procvičí velké množství protahovacích pohybů. Každý z pohybů je vhodný pro různé části těla. Podívejte se na naše masáže video a přesvědčte se na vlastní oči, že thajskou masáž zvládne opravdu každý!

Masáž obličeje – ukázka v klipu masáže video

Masáž obličeje je uvolňující masáž, která má relaxační účinky. Působí především na centrální nervovou soustavu a pomáhá oddálit proces stárnutí a tvorby vrásek. Díky masáži obličeje je pozitivně ovlivněn krevní oběh a pružnost obličejových svalů. Masáž thajská obličeje je výborná nejen pro ženy, ale díky svým vynikajícím relaxačním účinkům i pro muže.

Přesvědčilo vás naše masáže video?

Netřeba se dále rozmýšlet! Thajské masáže jsou přesně to pravé pro vás. Zavítejte do našeho masážního salónu a podívejte se na naše akční ceny thajských masáží. Kromě masáží, které jste mohli vidět v klipu masáže video vám nabízíme i spoustu dalších druhů thajských masáží, jejichž popis najdete na našich internetových stránkách.
 

Kontaktní formulář thajské masáže

Copyright All Reserved 2011 | Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu | články